Shadow
Slider

Johtokunta:

Puheenjohtaja
Mikko Henriksson
0400 695 543
mikael.henriksson@hehe.fi

Varapuheenjohtaja
Juha Siekkinen
040 768 4000
juha.siekkinen@pp.inet.fi

Sihteeri
Mika Timonen
040 554 9193
mika.timonen@edukemi.fi

Rahastonhoitaja
Pekka Nikula
040 547 3501
pekkaniku@gmail.com

 

Teemu Halttunen
040 7000 779
teemu.halttunen@outlook.com

Matti Päkkilä
040 502 8238
pakkilamatti1@gmail.com

Pentti Miettinen
040 5074782
penttim@gmail.com

Tomi Seppä
040 717 6011
tomi.seppa@metsagroup.com

 

Kenttämestari ja edustusjoukkueen kapteeni:

Jarmo Mäkipörhölä
045 3200 933
jarmo.makiporhola@pp.inet.fi

Juniorivalmennuspäällikkö:

Aki Hentilä
040 127 9844
aki.hentila@lappia.fi

Varainhankintapäällikkö:

Pentti Rautio
0400 690 488
pyyra@co.inet.fi

Apulaiskenttämestari:

Juha Kaleva
040 512 9229
juha.kaleva@lpshp.fi

Huoltopäällikkö:

Seija Viide
040 539 2503
seija.viide@gmail.com

 

Sähköposti:

KVS:n sähköpostiosoite on kvstennis@gmail.com

Helpotat yhteydenpitoa, jos ilmoitat oman sähköpostiosoitteesi seuran sähköpostiin. Muista myös ilmoittaa muutokset yhteystiedoissasi.
Ota muutoinkin reilusti yhteyttä kaikissa tennikseen liittyvissä asioissa.